CZWÓRKA

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą  o rozważenie  możliwości sponsorowania korzystania w naszej szkole z dziennika elektronicznego Librus. Jego roczny koszt wynosi 5 832 zł.

Dzięki wcześniejszemu wsparciu rodziców naszych uczniów oraz naszej kreatywności  pracujemy w oparciu o ten system już wiele lat. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem multimedialnym. W wyniku zmiany przepisów niestety nie możemy korzystać z dotychczasowej formy dofinansowania przez rodziców.

Wspomniany dziennik elektroniczny jest profesjonalnym narzędziem pracy. Za pomocą systemu utrzymujemy stały kontakt z rodzicami, umożliwiając bieżący monit postępów dziecka w nauce, spraw wychowawczych i opiekuńczych. Rodzice w badaniach ewaluacyjnych potwierdzają fakt, że korzystanie z e-dziennika jest jednym z atutów naszej szkoły.

Do końca wakacji pozostało

Jesteśmy tutaj!